Будьте бдительны. Письма «счастья» рассылаются от реальных людей.


Мошенники начали слать письма «счастья» от реальных и известных «на слуху» людей в Эстонии. Злоумышленники взламывают электронные почты пользователей и делают рассылку. Будьте бдительны.

Пример письма:
«Loodan et see jõuab sinuni õigel ajal. Ma reisisin Paris, Prantsusmaa. ja minu siin oleku ajal mu dokumendid varastati koos passi ja krediitkaardiga mis olid mu kotis. Saatkond on nõus aitama lubades teha mul lend ilma passita, ainult, et ma pean maksma pileti ja hotellikulude eest. Minu üllatuseks avastasin et, ma ei pääse kontole ligi et vajalik raha välja võtta, kuna mul ei ole krediitkaarte. Võtsin ühendust pangaga, et probleem lahendada aga pank vajab andmete töötlemiseks aega. Pean kõik uuesti tegema . Kogu selle asja mõte et, teie abi palun on kojusaamiseks. Mõtlesin küsida väikest laenu mille ma muidugi tagasi maksan kohe kui koju saan. Pean olema järgmise lennu pardal . Kui saaksite moneygram kaudu raha saata oleks väga hea, kuna see on kiireim võimalus . Palun kui saaksite raha saata lähimast moneygram kontorist oleks see kõige mugavam, usun et 20 minutiga oleks raha kohal. Vabandan kõigi ebameeldivuste ja arusaamatuste pärast mida võin teile põhjustada. Võin saata teile juhised kuidas raha saata. Loodan teilt kiiret vastust.»

Понравилась статья? - Поделись с другом!Share on Facebook0Share on VKTweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0

Читайте также:

2 комментария

  1. Whats Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have discovered It absolutely useful and it has helped me out loads. I am hoping to contribute & aid different users like its helped me. Great job.

  2. I have been examinating out a few of your articles and it’s pretty nice stuff. I will make sure to bookmark your website.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 7 = 3